HomeKontakt i reklama

Kontakt i reklama

Kontakt


kontakt

Skontaktuj się z nami

W razie wszelkich pytań chętnie służymy pomocą. Chętnie przyjmujemy także sugestie dotyczące nowych artykułów oraz treści, które Państwa interesują. Zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@goldenowls.pl

Współpraca z GoldenOwls.

Masz coś do powiedzenia? Chcesz podzielić się swoją wiedzą? Twoje przemyślenia wpisują się w profil portalu GoldenOwls? Zapraszamy do współpracy zawodowych autorów jak i amatorów dobrego pióra. Prosimy o wiadomość na kontakt@goldenowls.pl.

Czy mogę zamówić tekst? 

Mamy w swoich szeregach ekspertów z wielu dziedzin, dzięki czemu możemy pisać na różne tematy. Realizujemy zamówienia na artykuły sponsorowane, wystarczy szczegóły dotyczące zamawianego tekstu przesłać na kontakt@goldenowls.pl. Jeśli tylko jesteśmy w stanie dotrzeć do wartościowych źródeł wiedzy na dany temat, z pewnością podejmiemy współpracę! Stworzenie artykułu sponsorowanego podlega każdorazowo indywidualnej wycenie.


Reklama


Jak się zareklamować na GoldenOwls i dlaczego warto?

Zapraszamy do reklamowania się na naszym portalu wszystkie firmy, które cenią sobie ambitne i nietuzinkowe treści. GoldenOwls sprzeciwia się tabloidowym artykułom, których jedynym celem jest wywołanie sensacji. Dzielimy się wiedzą i inspiracjami w różnych dziedzinach, tworząc teksty o dużej wartości merytorycznej. Reprezentujemy wysoką jakość i profesjonalizm, zatem jeśli chcesz, by Twoja firma była także kojarzona z tymi cechami – napisz do nas! Zapytaj o ofertę reklamową, wysyłając wiadomość na kontakt@goldenowls.pl

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany w profesjonalny i dyskretny sposób przedstawi Ciebie i  Twoją firmę. Dzięki wartościowym treściom zaprezentujesz się potencjalnym klientom jako ekspert w swojej dziedzinie. Konsumenci chętniej wybierają firmy, które dzielą się wiedzą oraz potrafią udowodnić swoje kompetencje. Twój artykuł wśród złotych tekstów GoldenOwls znajdzie z pewnością wielu zainteresowanych czytelników, co pozytywnie wpłynie na prestiż Twojej marki i zwiększone zyski.

Jak zamieścić publikację na portalu?

Zamieszczenie publikacji artykułu sponsorowanego na GoldenOwls jest bardzo proste. Wystarczy wysłać do nas wiadomość na kontakt@goldenowls.pl. W treści należy podać ilość publikacji, ilość grafik oraz linków w tekście. My powrócimy z wyceną oraz ofertą korzystnych pakietów. Cena artykułów sponsorowanych na GoldenOwls zwykle waha się od 100 do 400 zł miesięcznie (w zależności od wybranego opcji). Dbamy o jakość treści zamieszczanych na naszym portalu, dlatego zastrzegamy sobie możliwość odmowy zamieszczania niektórych artykułów.

pl_PLPolish